Konvertimi në dhe nga PDF

Drag and Drop file këtu ose Kliko këtu

Llojet e skedarëve të konvertuar në: csv, epub, jpg, pdf, png, ppt, pptx, txt, doc, docx, xls, xlsx, odt
Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.Converter PDF falas që ju dëshironi

Të gjithë ju duhet të bëni është të heqni skedarin tuaj, ose të klikoni në zonën e gjelbër, për të ngarkuar skedarin tuaj. Nëse ngarkoni një PDF ajo do t'ju japë opsionet, nëse ngarkoni ndonjë gjë tjetër do ta konvertojë atë në një PDF

Transferimi i të dhënave të koduara

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur encryption SSL 256-bit. Duke bërë këtë, të dhënat nga PDF-të dhe dokumentet tuaja nuk do të jenë të ndjeshme ndaj qasjes së paautorizuar.

Bëni më shumë gjëra me PDF-të

Ju mund të kompresoni një PDF, të zhbllokoni një PDF, të rregulloni një PDF, të konvertohet një PDF në Word, Excel, Image, CSV, EPUB, JPG, PNG, PPT, PPTX, TXT, DOC, DOCX, XLS, XLSX

Ne jemi këtu për të ndihmuar

Nëse keni ndonjë problem, na dërgoni një email tek hello@pdf.to dhe ne do të zgjidhim ndonjë çështje që mund të keni.

Shndërrimi universal

Ne kemi bërë PDF.to për të punuar në çdo OS, duke përfshirë Windows, Mac dhe Linux. Për shkak të kësaj, ju mund të konvertojë skedarët në PDF nga çdo OS ose pajisje për sa kohë që keni një lidhje në Internet.

Bërë për profesionistët

Ne e dimë se koha është e vlefshme, prandaj ne përpiqemi dhe mbajmë PDF.to sa më thjeshtë dhe intuitive sa të jetë e mundur. Ne përpiqemi që të sigurohemi që dosjet të konvertohen në mënyrë të sigurt dhe të menjëhershme.


Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】