Конвертирај до и од PDF

Повлечете и задржете датотека овде Или Кликни тука

Типови на датотеки конвертирани во: csv, epub, jpg, pdf, png, ppt, pptx, txt, doc, docx, xls, xlsx, odt
Забележете дека сите датотеки се бришат од нашиот сервер по 2 часа.Бесплатниот PDF конвертор што го сакате

Се што треба да направите е да ја испуштите датотеката или да кликнете на зелената површина за да ја поставите вашата датотека. Ако испратите PDF, ќе ви дадат опции, ако испратите нешто друго, ќе го претворите во PDF

Шифриран пренос на податоци

Сите поставувања и преземања се шифрирани со 256-битна SSL шифрирање. Со тоа, податоците од вашите PDF документи и документи нема да бидат подложни на неовластен пристап.

Направете повеќе работи со PDF

Можете да компресирате PDF, Отклучете PDF, Поправете PDF, Претворете PDF во Word, Excel, Слика, CSV, EPUB, JPG, PNG, PPT, PPTX, TXT, DOC, DOCX, XLS, XLSX

Ние сме тука за да помогнеме

Ако наидете на било какви прашања, само испратете ни е-пошта до hello@pdf.to и ние ќе го средиме секое прашање што можеби го имате.

Универзална конверзија

Ние направивме PDF.to за работа на било кој оперативен систем, вклучувајќи ги и Windows, Mac и Linux. Поради ова, можете да конвертирате датотеки во PDF од било кој оперативен систем или уред, додека имате интернет врска.

Направени за професионалци

Знаеме дека времињата се вредни, затоа се обидуваме да го задржиме PDF-тото како што е можно поедноставно и интуитивно. Ние се стремиме да се осигураме дека датотеките се претвораат сигурно и брзо.


Конвертирај од PDF

PDF во Word

PDF до Excel

PDF во JPG

PDF до PNG

PDF до PPT

PDF во текст

PDF до HTML

PDF кон ODT

PDF до CSV

PDF во ePub

Конвертирај во PDF

Збор во PDF

Excel во PDF

JPG во PDF

PNG во PDF

PPT во PDF

Текст до PDF

HTML до PDF

ODT во PDF

CSV во PDF

ePub до PDF

PDF алатки

Компресирај PDF

PDF конвертор

Поправка на PDF

Сплит PDF

Отклучете PDF


Избрана за:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】