PDF në Word

Convert PDF në Word (.DOC)

Drag and Drop file këtu
ose
Kliko këtu

Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.Menjëherë konverto PDF në Word

Easily eksport ndonjë nga PDF tuaj në formatin MS Word. Ngarkoni ose terhiqni dhe hiqni skedarët nga desktopi juaj, pajisja celulare dhe i konvertoni në sekonda.

Transferimi i skedarëve të koduar

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur encryption SSL 256-bit. Duke bërë këtë, të dhënat nga dokumentet tuaja PDF dhe Word nuk do të jenë të ndjeshme ndaj qasjes së paautorizuar.

Formati i Microsoft Word (.DOC, .DOCX)

Microsoft Word është një përpunues teksti i zhvilluar nga Microsoft dhe ne jemi në gjendje të konvertojmë PDF tuaj në Word pa asnjë problem

Mbështetni kur keni nevojë për të

Nëse keni ndonjë çështje na dërgoni email në hello@pdf.to dhe ne do të zgjidhim problemet tuaja

Punon në të gjitha pajisjet dhe platformat

Sepse ne bëjmë konvertimin tonë të skedarëve në internet, ose siç disa njerëz e quajnë cloud. Programi ynë punon në çdo shfletues që mund ta ngarkojë këtë faqe interneti dhe ta lexojë këtë.

Njohja e Karakteristikës Optike

Me teknologjinë më të fundit të OCR, ky mjet nxjerr informacion nga PDF-të në dokumente të editueshme të Word-it.


Si të konvertohet një skedar PDF në Word (.doc) në internet

1. Për të kthyer një PDF, tërhiq dhe hidhni ose klikoni zonën tonë të ngarkimit për të ngarkuar skedarin

2. Dosja juaj do të shkojë në radhë

3. Mjeti ynë automatikisht do të konvertojë PDF tuaj në një skedar Word (.DOC)

4. Pastaj klikoni lidhjen e shkarkimit në skedar për të ruajtur Word (.DOC) në kompjuterin tuaj

PDF në Word

Vlerësoni këtë mjet

Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】