PDF до PPT

Конвертирајте ја PDF во PPT

Повлечете и задржете датотека овде
Или
Кликни тука

Забележете дека сите датотеки се бришат од нашиот сервер по 2 часа.PDF до PPT брзо и лесно

Он-лајн веб-апликација за претворање на PDF-датотеки во висококвалитетни презентации на PowerPoint (.PPT). Само поставете ја датотеката и оставете ги нашите роботи да ја завршат својата работа.

Шифриран пренос на податоци

Сите поставувања и преземања се шифрирани со 256-битна SSL шифрирање. Со тоа, податоците од вашите PDF и PPT документи нема да бидат подложни на неовластен пристап.

Microsoft PowerPoint (.PPT)

Типот на датотеката PPT првенствено е поврзан со PowerPoint од страна на Microsoft Corporation. Тие се користат за презентациски софтвер. Ние сме во можност да го претворите ова во PDF.

PDF алатки

Повеќе од само бесплатен PDF до PPT конвертор, имаме многу алатки достапни за вашите PDF потреби. Со алатки кои овозможуваат PDF компресија и повеќе, тоа е полесно да се работи со и да се конвертира PDF датотеки од кога било досега.

Работи на секој уред

Бидејќи ја правиме конверзијата на датотеки онлајн, или како што некои луѓе го нарекуваат облак. Нашиот софтвер работи на секој прелистувач кој може да го вчита овој веб-сајт и да го прочита ова.

Лесно достапна поддршка

Ако имате какви било проблеми, едноставно испратете ни е-пошта до hello@pdf.то за да можеме да го поправиме она што некогаш сте го имале.


Како да конвертирате PDF во датотеката за PowerPoint на PPT онлајн

1. За да конвертирате PDF, повлечете и пуштете или кликнете на нашата поставувачка област за да ја вчитате датотеката

2. Вашата датотека ќе влезе во редица

3. Нашата алатка автоматски ќе го претвори вашиот PDF во PPT-датотека

4. Потоа кликнете на линкот за преземање во датотеката за да го зачувате PPT на вашиот компјутер

PDF до PPT

Оценете ја оваа алатка

Конвертирај од PDF

PDF во Word

PDF до Excel

PDF во JPG

PDF до PNG

PDF до PPT

PDF во текст

PDF до HTML

PDF кон ODT

PDF до CSV

PDF во ePub

Конвертирај во PDF

Збор во PDF

Excel во PDF

JPG во PDF

PNG во PDF

PPT во PDF

Текст до PDF

HTML до PDF

ODT во PDF

CSV во PDF

ePub до PDF

PDF алатки

Компресирај PDF

PDF конвертор

Поправка на PDF

Сплит PDF

Отклучете PDF


Избрана за:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】