Shtyp PDF

Shtypni PDF-në tuaj

Drag and Drop file këtu
ose
Kliko këtu

Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.Transferimi i skedarëve të koduar

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur encryption SSL 256-bit. Duke bërë këtë, të dhënat nga dokumentet tuaja PDF nuk do të jenë të ndjeshme ndaj qasjes së paautorizuar.

Shtypni menjëherë PDF-të

Ne kemi një grup robotësh duke pritur me padurim për të filluar compression. Nëse rastësisht ata marrin overwhelemed një radhë fillon. Kjo lëviz shpejt pasi kemi shumë robotë.

Kompresori PDF

Ka një sasi të mirë vendesh online që ngjesh PDF-të. Problemi nuk është ndërtuar të gjitha në mënyrë të barabartë, këtu në PDF.to kemi krenari në algoritmin tonë të ngjeshjes.

Ka shumë mjete PDF

Ne ofrojmë aftësinë për të kompresuar PDF-të, zhbllokimin e PDF-ve, madje edhe riparimin e PDF-ve që përfundojnë të thyera.

Compatible me platformat kryesore

Sepse ne bëjmë konvertimin tonë të skedarëve në internet, ose siç disa njerëz e quajnë cloud. Programi ynë punon në çdo shfletues që mund ta ngarkojë këtë faqe interneti dhe ta lexojë këtë.

Mbështetja është afër

Ne jemi vazhdimisht duke punuar për të përmirësuar produktin tonë. Nëse keni ndonjë problem, lutemi të na dërgoni një email tek hello@pdf.to.


Si të zvoglohet madhësia e PDF-ve në internet

1. Për të filluar, ngarkoni skedarin tuaj në kompresorin tonë PDF.

2. Dosja juaj do të shkojë në radhë.

3. Mjeti ynë do të përdorë kompresorin tonë automatikisht të fillojë të reduktojë dhe të ngjesh skedarin PDF.

4. Shkarkoni skedarin PDF të ngjeshur në kompjuterin tuaj.

Shtyp PDF

Vlerësoni këtë mjet

Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】