Teksti në PDF

Konvertoni tekstin në PDF

Drag and Drop file këtu
ose
Kliko këtu

Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.Transferimi i Skedarëve të Kriptuar

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur 256-bit SSL Encryption. Duke e bërë këtë, të dhënat nga dokumentet tuaja Microsoft Word dhe PDF nuk do të jenë të ndjeshme për qasje të paautorizuar.

Konvertoni menjëherë TXT në PDF

Kemi një bandë robotësh që presin me padurim të fillojnë konvertimin. Nëse rastësisht ata mbivendosen, fillon një radhë. Kjo lëviz shpejt pasi ne kemi shumë robotë.

Formati i Dokumentit Portable (PDF)

Formati i Dokumenteve Portable është një format skedar i zhvilluar në vitet 1990 për të paraqitur dokumente, duke përfshirë formatimin e tekstit dhe imazhet, në një mënyrë të pavarur nga programi i aplikacionit, hardueri dhe sistemet operative.

E shpejtë dhe e thjeshtë

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të tërhiqni ose bjerni ose të klikoni në ekranin gjigant gri për të zgjedhur skedarin që dëshironi të konvertuar. Pas kësaj hapat e softuerit tonë in.

Të pajtueshme me Platformat kryesore

Sepse ne e bëjmë konvertimin e skedarit tonë në internet, ose siç disa njerëz e quajnë cloud. Softueri ynë funksionon në çdo shfletues që mund ta ngarkojë këtë faqe në internet dhe ta lexojë këtë.

Mbështetni në majë të gishtave

Nëse keni ndonjë problem, thjesht na dërgoni një email në hello@pdf.to dhe ne do të jemi gati për t'ju ndihmuar


Si të konvertohet në internet një skedar TXT në PDF

1. Për të kthyer një skedar TXT (tekst), tërhiqni dhe lëshoni ose klikoni zonën tonë të ngarkimit për të ngarkuar skedarin

2. Dosja juaj do të hyjë në radhë

3. Mjeti ynë automatikisht do të konvertojë tekstin tuaj (TXT) në një skedar PDF

4. Pastaj ju klikoni lidhjen e shkarkimit në skedar për të ruajtur PDF në kompjuterin tuaj

Teksti në PDF

Vlerësoni këtë mjet

Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】