PDF në tekst

Convert PDF tuaj në Tekst

Drag and Drop file këtu
ose
Kliko këtu

Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.Instantly convert PDF to Text

Ne kemi një grup robotësh duke pritur me padurim për të filluar konvertimin. Nëse rastësisht ata marrin overwhelemed një radhë fillon. Kjo lëviz shpejt pasi kemi shumë robotë.

Transferimi i skedarëve të koduar

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur encryption SSL 256-bit. Duke bërë këtë, të dhënat nga PDF-të dhe dokumentet e Tekstit nuk do të jenë të ndjeshme ndaj qasjes së paautorizuar.

Formati i skedarit të tekstit (.TXT)

Një skedar teksti është një lloj skedari kompjuteri që është strukturuar si një sekuencë e rreshtave të tekstit elektronik. Një skedar teksti ekziston i ruajtur si të dhëna brenda një skedari kompjuteri.

Të shpejtë dhe të lehtë

Të gjithë ju duhet të bëni është ose drag and drop ose klikoni ekran gjigant gri për të zgjedhur skedarin që dëshironi konvertuar. Pas kësaj hapa software tonë dhe fillon konvertimin për ju.

Compatible me platformat kryesore

Sepse ne bëjmë konvertimin tonë të skedarëve në internet, ose siç disa njerëz e quajnë cloud. Programi ynë punon në çdo shfletues që mund ta ngarkojë këtë faqe interneti dhe ta lexojë këtë.

Njohja e Karakteristikës Optike

Me teknologjinë më të fundit të OCR, ky mjet nxjerr informacion nga PDF-të në dokumente të editueshëm TXT.


Si të konvertohet një skedar PDF në tekst (.txt) në internet

1. Për të kthyer një PDF, tërhiq dhe hidhni ose klikoni zonën tonë të ngarkimit për të ngarkuar skedarin

2. Dosja juaj do të shkojë në radhë

3. Mjeti ynë do të konvertojë automatikisht PDF-në tuaj në një skedar teksti (.txt)

4. Pastaj klikoni lidhjen e shkarkimit në skedar për të ruajtur tekstin (.txt) në kompjuterin tuaj

PDF në tekst

Vlerësoni këtë mjet

Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】