Split PDF

Split një PDF

Drag and Drop file këtu
ose
Kliko këtu

Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.Split PDF me parapamje

Sapo të lëshohemi në PDF, ne e ndamë atë dhe ju tregojmë një vrojtim të çdo faqeje, të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni parapamjen për të marrë atë faqe specifike PDF

Transferimi i skedarëve të koduar

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur encryption SSL 256-bit. Duke bërë këtë, të dhënat nga dokumentet tuaja PDF nuk do të jenë të ndjeshme ndaj qasjes së paautorizuar.

Merrni skedarin e saktë që dëshironi

Mund të jetë një skedar për të marrë një skedar PDF, por ne kemi besim se mjeti ynë do të punojë për ju dhe t'ju tregojë faqen (et) e saktë që ju nevojitet nga PDF

Ka shumë mjete PDF

Ne ofrojmë shumë mjete të tjera të ftohta PDF, të tilla si Shtypja, konvertimi, zhbllokimi dhe shumë më tepër

Compatible me platformat kryesore

Sepse ne bëjmë konvertimin tonë të skedarëve në internet, ose siç disa njerëz e quajnë cloud. Programi ynë punon në çdo shfletues që mund ta ngarkojë këtë faqe interneti dhe ta lexojë këtë.

Mbështetja është afër

Ne jemi vazhdimisht duke punuar për të përmirësuar produktin tonë. Nëse keni ndonjë problem, lutemi të na dërgoni një email tek hello@pdf.to.


Si të ndahen dhe të nxjerrin faqe PDF

1. Për të filluar, ngarkoni skedarin tuaj në shpërndarësin tonë PDF.

2. Dosja juaj do të shkojë në radhë.

3. Mjeti ynë automatikisht do të fillojë të ndajë skedarin PDF.

4. Shkarkoni secilën faqe individualisht duke klikuar në pamjen e saj PDF

Split PDF

Vlerësoni këtë mjet

Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】