Поправка на PDF

Поправете PDF онлајн

Повлечете и задржете датотека овде
Или
Кликни тука

Забележете дека сите датотеки се бришат од нашиот сервер по 2 часа.Шифриран пренос на датотеки

Сите поставувања и преземања се шифрирани со 256-битна SSL шифрирање. Со тоа, податоците од вашите PDF документи нема да бидат подложни на неовластен пристап.

Веднаш поправете PDF-от

Имаме еден куп роботи кои чекаат нервозно да го започнат процесот на одредување на вашиот PDF. Ако случајно се превртат, почнува задачата. Ова се движи брзо бидејќи имаме многу роботи.

Поправете PDF брзо

Имаме дел од софтверот таму што помага при поправка на скршени PDF-ти. Треба да се направи брзо, исто така, за да можете да користите PDF кога сакате.

Толку PDF алатки

Ние нудиме можност да Компресира PDF, Отклучи PDF, па дури и ПОПРАВКА PDF, кои завршуваат скршени.

Компатибилен со големи платформи

Бидејќи ја правиме конверзијата на датотеки онлајн, или како што некои луѓе го нарекуваат облак. Нашиот софтвер работи на секој прелистувач кој може да го вчита овој веб-сајт и да го прочита ова.

Поддршката е во близина

Ние постојано работиме на подобрување на нашиот производ. Ако имате било какви прашања Ве молиме слободно пратете ни е-пошта на hello@pdf.to.


Како да поправите PDF датотека онлајн

1. За да поправите PDF, повлечете и пуштете или кликнете на нашата област за поставување

2. Вашата датотека ќе влезе во редица

3. Нашата алатка автоматски ќе ја поправи PDF датотеката

4. Потоа кликнете на линкот за преземање во датотеката за да зачувате на вашиот компјутер

Поправка на PDF

Оценете ја оваа алатка

Конвертирај од PDF

PDF во Word

PDF до Excel

PDF во JPG

PDF до PNG

PDF до PPT

PDF во текст

PDF до HTML

PDF кон ODT

PDF до CSV

PDF во ePub

Конвертирај во PDF

Збор во PDF

Excel во PDF

JPG во PDF

PNG во PDF

PPT во PDF

Текст до PDF

HTML до PDF

ODT во PDF

CSV во PDF

ePub до PDF

PDF алатки

Компресирај PDF

PDF конвертор

Поправка на PDF

Сплит PDF

Отклучете PDF


Избрана за:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】