Подолу е груб превод на нашите услови за користење на англиски јазик и политиката за приватност на англиски јазик за правни аспекти и се применуваат само на англиски јазик

Политика за приватност

Вашата приватност е важна за нас. Политиката на Pdf.to е да ја почитуваме вашата приватност во однос на сите информации што можеме да ги собереме од вас преку нашата веб-страница, https://pdf.to и други сајтови што ги поседуваме и работиме.

Бараме само лични информации кога навистина ни е потребно да ви обезбедиме услуга. Ние го собираме со фер и законски средства, со вашето знаење и согласност. Исто така, ве информираме зошто го собираме и како ќе се користи.

Ние само ги задржуваме собраните информации онолку долго колку што е потребно за да ви ја обезбедиме бараната услуга. Кои податоци ги чуваме, ние ќе ги заштитиме во комерцијално прифатливи средства за да спречиме загуба и кражба, како и неовластен пристап, откривање, копирање, употреба или модификација.

Ние не споделуваме никакви лични информации за идентификација јавно или со трети страни, освен кога тоа е потребно со закон.

Нашата веб-страница може да се поврзе со надворешни страници кои не се управувани од нас. Ве молиме да имате предвид дека немаме контрола врз содржината и практиката на овие сајтови, и не можеме да прифатиме одговорност или одговорност за нивните политики за приватност.

Слободно можете да го одбиете нашето барање за вашите лични податоци, со разбирање дека можеби нема да можеме да ви обезбедиме некои од вашите сакани услуги.

Вашето постојано користење на нашата веб-страница ќе се смета за прифаќање на нашите практики околу приватноста и личните информации. Ако имате какви било прашања за тоа како ние ги обработуваме корисничките податоци и личните податоци, слободно контактирајте со нас.

Оваа политика е во сила од 6 јуни 2019 година.


Конвертирај од PDF

PDF во Word

PDF до Excel

PDF во JPG

PDF до PNG

PDF до PPT

PDF во текст

PDF до HTML

PDF кон ODT

PDF до CSV

PDF во ePub

Конвертирај во PDF

Збор во PDF

Excel во PDF

JPG во PDF

PNG во PDF

PPT во PDF

Текст до PDF

HTML до PDF

ODT во PDF

CSV во PDF

ePub до PDF

PDF алатки

Компресирај PDF

PDF конвертор

Поправка на PDF

Сплит PDF

Отклучете PDF


Избрана за:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】