PDF në PPT

Konvertoni PDF-në tuaj në PPT

Drag and Drop file këtu
ose
Kliko këtu

Ju lutem vini re të gjitha dosjet fshihen nga serveri ynë pas 2 orësh.PDF në PPT të shpejtë dhe të lehtë

Aplikacioni në internet për të kthyer PDF-të në prezantime me cilësi të lartë PowerPoint (.PPT). Thjesht ngarkoni skedarin dhe lërini robotët tanë të bëjnë punën e tyre.

Transferimi i të dhënave të koduara

Të gjitha ngarkimet dhe shkarkimet janë të koduara duke përdorur encryption SSL 256-bit. Duke bërë këtë, të dhënat nga dokumentet tuaja PDF dhe dokumentet PPT nuk do të jenë të ndjeshme ndaj qasjes së paautorizuar.

Microsoft PowerPoint (.PPT)

Lloji i skedarit PPT lidhet kryesisht me PowerPoint nga Microsoft Corporation. Ato përdoren për softuer prezantues. Ne jemi në gjendje ta konvertojmë këtë në PDF.

Mjete PDF

Më shumë se vetëm një PDF falas për PPT converter, ne kemi shumë mjete në dispozicion për nevojat tuaja PDF. Me mjete që lejojnë compression PDF dhe më shumë, është më e lehtë për të punuar dhe konvertuar skedarë PDF se kurrë më parë.

Punon në çdo pajisje

Sepse ne bëjmë konvertimin tonë të skedarëve në internet, ose siç disa njerëz e quajnë cloud. Programi ynë punon në çdo shfletues që mund ta ngarkojë këtë faqe interneti dhe ta lexojë këtë.

Përkrahje lehtësisht e aksesueshme

Nëse keni ndonjë çështje, thjesht dërgoni një email tek hello@pdf.to kështu që ne mund të rregullojmë atë që keni nxjerrë ndonjëherë.


Si të konvertohet një PDF në një skedar powerpoint PPT online

1. Për të kthyer një PDF, tërhiq dhe hidhni ose klikoni zonën tonë të ngarkimit për të ngarkuar skedarin

2. Dosja juaj do të shkojë në radhë

3. Mjeti ynë do të konvertojë automatikisht PDF-në tuaj në një skedar PPT

4. Pastaj klikoni lidhjen e shkarkimit në skedar për të ruajtur PPT në kompjuterin tuaj

PDF në PPT

Vlerësoni këtë mjet

Konvertimi nga PDF

PDF në Word

PDF në Excel

PDF në JPG

PDF në PNG

PDF në PPT

PDF në tekst

PDF në HTML

PDF në ODT

PDF në CSV

PDF në ePub

Konvertimi në PDF

Fjala për PDF

Excel në PDF

JPG në PDF

PNG në PDF

PPT në PDF

Teksti në PDF

HTML në PDF

ODT në PDF

CSV në PDF

ePub në PDF

Mjete PDF

Shtyp PDF

Konvertuesi PDF

Riparo PDF

Split PDF

Hape PDF


Të zgjedhura në:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】