PDF кон ODT

Конвертирам PDF во ODT (OpenDocument)

Повлечете и задржете датотека овде
Или
Кликни тука

Забележете дека сите датотеки се бришат од нашиот сервер по 2 часа.Веднаш конвертирате PDF во ODT

Лесно изнесете некој од вашите PDF датотеки во ODT (OpenDocument) формат. Додајте или повлечете и пуштајте датотеки од десктопот, мобилниот уред и ги конвертирате во секунди.

Шифриран пренос на датотеки

Сите поставувања и преземања се шифрирани со 256-битна SSL шифрирање. Со тоа, податоците од вашите PDF и ODT документи нема да бидат подложни на неовластен пристап.

ODT (OpenDocument) Формат

OpenDocument е текстуален процесор развиен од LibreOffice и ние сме во состојба да го претворите вашиот PDF во ODT без никакви проблеми

Поддршка кога ви треба

Ако имате било какви прашања испратете ни на hello@pdf.to и ние ќе ги средиме вашите проблеми

Работи на сите уреди и платформи

Бидејќи ја правиме конверзијата на датотеки онлајн, или како што некои луѓе го нарекуваат облак. Нашиот софтвер работи на секој прелистувач кој може да го вчита овој веб-сајт и да го прочита ова.

Оптичко препознавање знаци

Со најновата OCR технологија, оваа алатка ги екстрахира информациите од PDF-датотеки во документи за уредување ODT (OpenDocument).


Како да конвертирате датотека PDF во ОДТ (OpenDocument) онлајн

1. За да конвертирате PDF, повлечете и пуштете или кликнете на нашата поставувачка област за да ја вчитате датотеката

2. Вашата датотека ќе влезе во редица

3. Нашата алатка автоматски ќе го претвори вашиот PDF во ODT (OpenDocument) датотека

4. Потоа кликнете на линкот за преземање во датотеката за да го зачувате ODT (OpenDocument) на вашиот компјутер

PDF кон ODT

Оценете ја оваа алатка

Конвертирај од PDF

PDF во Word

PDF до Excel

PDF во JPG

PDF до PNG

PDF до PPT

PDF во текст

PDF до HTML

PDF кон ODT

PDF до CSV

PDF во ePub

Конвертирај во PDF

Збор во PDF

Excel во PDF

JPG во PDF

PNG во PDF

PPT во PDF

Текст до PDF

HTML до PDF

ODT во PDF

CSV во PDF

ePub до PDF

PDF алатки

Компресирај PDF

PDF конвертор

Поправка на PDF

Сплит PDF

Отклучете PDF


Избрана за:

Pdf.to - Convert PDF to Word, Excel, JPG, & from.  Also Compress PDF | Product Hunt Embed tnw - how to convert a pdf to any format (and back) lifehacker - PDFファイルをExcel形式やテキストに変換してくれるサービス【今日のライフハックツール】